top of page
C-ONAS.JPG

V duchu tohto hesla sme začali tvoriť v roku 1997. Od prvotnej idei, cez projekt až po finálnu realizáciu tvoríme spoločne s klientom jedinečné dielo. Naše návrhy reflektujú súčasné nároky a potreby jednotlivcov na dizajn priestoru, ktorý nás obklopuje a ovplyvňuje. Projekty realizujeme vo vlastnej stolárskej výrobe, kde kladieme dôraz najmä na vysokú kvalitu remeselného prevedenia. Vyrábame zo všetkých dostupných materiálov a za pomoci moderných systémov a technológii.

TVORCA
DIZAJNU INTERIÉRU
A ACHITEKTÚRY

Design_C_BB.jpg

 

Dizajn

Vytvárame vlastný dizajn nábytku a interiéru, ktorý je jednoduchý a zároveň nadčasový. Jednotlivé prvky zariadenia interiéru konzultujeme s klientmi čím vznikajú stále nové a individuálny kusy. Prispôsobujeme sa potrebám klienta a aktuálnym predstavám na dizajn. Naše kreatívne riešenia odrážajú súčasnú tendenciu v dizajne a architektúre nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Každý interiér si vyžaduje individuálny prístup, preto navrhujeme podľa toho, na čo má daný priestor slúžiť a čo má predstavovať.

vyroba.jpg

 

Výroba

Zariadenie interiérov a exteriérov vyrábame vo vlastnej stolárskej výrobe nachádzajúcej sa v blízkosti nášho ateliéru v Handlovej, čím sa zabezpečuje plynulá komunikácia medzi dizajnérom a výrobou. S pomocou najmodernejších materiálov, nábytkových kovaní a doplnkov tak vyrábame typizované ale najmä atypické zákazkové nábytky a interiéry na mieru. Máme skúsenosti s výrobou a komplexnou dodávkou celej škály interiérov od bytových po komerčné (obchodné prevádzky, kaviarne, bary, reštaurácie, hotely).

architektura.jpg

 

Architektúra

Tvoríme architektonické štúdie, ktoré slúžia na spresnenie investičného zámeru klienta. Obsahujú základné údaje o stavbe, plošné a objemové miery, dispozičné a výtvarno-materiálové riešenie. Na požiadanie je možné vypracovať 3D vizualizáciu stavby či interiéru. Architektonické štúdie spoločne s projektantmi ostatných profesií (statika, zdravotechnika, vykurovanie, elektroinštalácie, požiarna ochrana) spracujeme komplexne do projektov, ktoré slúžia ako podklad pre úrady za účelom stavebného konania (Projekt pre stavebné povolenie, Realizačný projekt).

CARDUELIS_LOGO_B_2017_edited.png
bottom of page